Manžetové gombíky

Chcete ve společnosti vypadat neobyčejně, zajímavě, elegantně a moderně? Máme pro Vás to nejelegantnější řešení – manžetové gombíky.
Sice v naší zemi nejsou manžetové gombíky tak používané a moc se nenosí, ale ve společnosti Vám zaručí pohledy ostatních. Manžetové gombíky se nosí ke speciálním košilím, které jsou na to vhodné. Tyto košile mají větší lem rukávů, aby manžetové gombíky vynikly. Pokud byste si vzali manžetové gombíky na obyčejnou košili, udělali byste si módní ostudu.
Tento módní doplněk je vhodný pro každého moderního muže, ale samozřejmě ho můžou nosit i ženy. Pokud nevíte, co svým zaměstnancům dát jako dárek, tak jim nechte vyrobit manžetové gombíky s logem Vaší
firmy. Pokud budou manžetové gombíky nosit do společnosti, Vaše logo bude neustále lidem na očích a Vaši zaměstnanci budou vypadat elegantně. Všem ukážete, že Vaše firma je módní a i když se módou
nezabývá, tak ví, co se nosí. Manžetové gombíky se vyrábí v různých velikostech, tvarech a z různých materiálů a dá se na ně gravírovat.
Naše firma má všechny nabízené manžetové gombíky
skladem. Zboží Vám doručíme v pořádku a do pěti dnů ho máte doma.
Věříme, že si z naší nabídky vyberete.