Karikatury.eu

 

Máte potíže se sehnáním originálního a nevšedního dárku pro své blízké? Rádi byste obohatili nadcházející svatbu, oslavu narozenin nebo se zvěčnili s láskou svého života? Tak právě pro Vás je tady web karikatury.eu, nabízející nejen karikaturistické ztvárnění postav ale také Vašich miláčků, ať už se jedná o zvířata, auta, motorky apod.

Objednávku zvládnete na pár kliknutí. Stačí vybrat velikost papíru – formát A4 nebo A3, způsob zpracování – černobíle či barevně, typ kresby – karikatura, zvíře, auto a dobu dodání. Jestliže na karikaturu spěcháte a potřebujete ji doručit co nejdříve, nabízí se možnost zvolit expresní dodání do sedmi dnů. V druhém případě Vám domu přijde do dvaceti dnů. Následně lze vybrat až pět fotografií, podle kterých náš karikaturista kresbu vytvoří. Posledním krokem k úspěšnému vytvoření objednávky je vyplnění dodací adresy.

Vyhotovená kresba je bezpečně uložena v tubusu a ochranné krabici. Doprava, která je zdarma, je realizována Českou poštou ve formě dobírky. Nechte si vyhotovit kvalitní kresbu za nejnižší cenu v České republice. Náš web karikatury.eu je tady právě pro Vás.