TATRALANDIA – ideální místo pro dovolenou na Slovensku

Nevíte kam zavítat na dovolenou? Dovolená na Slovensku vám nabízí spoustu krásných míst, která stojí za to vidět.  Dovolená Slovensko je pro vás ideálním typem odpočinku, pokud máte v oblibě hory, přírodu, ale i milovníci vodních radovánek nepřijdou zkrátka, pokud navštíví Tatralandii – vodní ráj na Slovensku.  Tatralandia Holiday Resort je tím pravým místem pro relax. V tomto úžasném světě zábavy načerpáte novou energii a vychutnáte si naplno odpočinek.

Zdejší bazény s termálními a minerálními prameny jsou pro vás připraveny celý rok, můžete zde tedy zavítat v létě i v zimě. Bazény jsou doplněny spoustou atrakcí, které jsou lákadlem pro všechny věkové kategorie. Mnoho tobogánů, relaxačních míst, animační programy pro celou rodinu. Areál je doplněn řadou sportovišť a adrenalinových atrakcí. V Tatralandii můžete klidně strávit několik dní, bez toho, abyste celý komplex opustili, i díky nabídce kvalitního ubytování. Jenom pár metrů od tobogánů a novinky Tropical Paradise se nachází ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

okolí najdete i spoustu dalšího vyžití, můžete navštívit množství kulturních památek, celá oblast je charakteristická svéráznou lidovou kulturou a folklórem.  V nejbližším okolí je známá přehrada Liptovská Mara. Také milovníci vysokohorské turistiky si přijdou na své, jelikož Liptov obklopují největší hory na Slovensku Vysoké, Západní a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočenské vrchy. Kromě tradiční turistiky, cyklistiky a lyžování nabízí Slovensko dovolená i spoustu dalšího sportovního vyžití. Můžete zde vyzkoušet i méně tradiční sporty jako například paragliding, jízdu na koni, horolezectví, vyhlídkové lety, myslivost, rybaření. Můžete také navštívit nejkrásnější jeskyně na Slovensku, které každý rok přilákají spoustu domácích i zahraničních návštěvníků.

Chcete na své dovolené na Slovensku prožít něco nevšedního, originálního a zábavného? Podívejte se na web Tatralandia.

Post navigation