NejPomocníci.cz: Nový český portál na mikroslužby

Potřebujete pohlídat Vaše malé ratolesti nebo byste byli rádi za někoho, kdo Vám donese oběd až do kanceláře? Přesně to a spoustu dalších drobných prací Vám s úsměvem na tváři poskytnou Agenti internetového portálu NejPomocníci.cz. Věříme, že si zde i Vy vyberete pomocníky pro různé mikroslužby a zpříjemníte si tak svůj život. A proč vybrat právě nás? Čtěte dál a dozvíte se to!

Spolehliví pracovníci a mikroslužby za dobré ceny

Pokud si najmete pracovníka z jakéhokoliv jiného portálu, pravděpodobně Vám nikdo nedá záruku toho, že bude práce dobře vykonána. Nikdo Vám nepoví, zda Váš televizní stolek dorazí opravit šikovný a milý člověk nebo někdo, kdo podobnou práci dělá poprvé a sám si výsledkem není jistý. To se Vám ale u nás stát nemůže. A proč?

  • Agenti NejPomocníků procházejí přijímacím pohovorem, na základě kterého jsou prověřovány jejich skutečné znalosti a zkušenosti.
  • Každý z Agentů má na svém internetovém profilu hodnocení od předešlých zákazníků. Jestliže by dříve nevykonával dobrou práci, rozhodně to poznáte.
  • Agenti mají ve svých profilech rovněž jejich skutečnou fotografii, díky tomu tedy uvidíte, kdo přesně se bude Vámi nabízenou prací zabývat.

Rovněž se nemusíte bát toho, že by naši Agenti nabízeli mikroslužby za přehnané ceny. Vy sami si totiž z jejich nabídek vyberete takového člověka, který Vám bude vyhovovat po finanční i časové stránce.

 Tak do toho – najměte Agenta a udělejte si konečně čas sami na sebe

Ať už potřebujete vyzvednout oblek z čistírny, vyvenčit psa nebo doručit zásilku, stačí jen navštívit internetové stránky http://nejpomocnici.cz a vytvořit úkol. V tom nám sami řeknete, do kdy je třeba práci vykonat a kolik jste ochotni zaplatit. Naši Agenti se Vám poté ve velice krátké době sami ozvou a Vy si můžete vybrat právě takového člověka, se kterým se nejvíce shodnete na všech kritériích. A nezapomeňte – platíte až po úspěšném dokončení úkolu přes náš bezpečný platební systém!