Bankovní poplatky

Poplatky za vedení hypotéky

Nechcete již platit bankovní poplatky za vedení hypotéky?

<!–

Nemusíte! Vymůžeme pro vás bankovní poplatky za hypotéku zpětně až za 4 roky! A to není vše! Zařídíme, abyste nemuseli platit bankovní poplatky za vedení hypotéky ani do budoucnosti!

–>
<!–

Vymáhání bankovních poplatků zpět

Ve spojení s advokátní kanceláří Mgr. Jana Štangla se věnujeme vymáhání bankovních poplatků, které si banky účtují za hypotéky. V jednotě je síla! Rozhodli jsme se spojit a zasílat bankám hromadnou výzvu k vrácení bankovních poplatků, které účtovaly našim klientům za vedení úvěrových účtů, tedy i hypotéky. Pokud nebudou banky na tuto výzvu k vrácení bankovních poplatků reagovat kladně, jsme připraveni domáhat se vrácení bankovních poplatků za vedení hypotečního úvěru soudní cestou.

–>
<!–

Kolik peněz můžete získat?

 • Zaplacené bankovní poplatky až za 4 roky zpět

  –>

  Průměrný bankovní poplatky za vedení hypotéky činí 100 – 200 Kč. Můžete tak zpětně získat až 9 600 Kč!
  <!–

 • Úroky z prodlení

  Hodláme po bankách požadovat i úroky z prodlení k požadované částce.

 • Neplaťte bankovní poplatky ani do budoucna

  –>
  Až 38 400 Kč ušetříte, když nebudete muset platit bankovní poplatky za vedení hypotéky ani v budoucnosti
  <!–

–>
<!–

Chcete vědět víc o vymáhání bankovních poplatků z hypotéky?

Přečtěte si krok za krokem, jak vymáháme bankovní poplatky z hypotéky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho kontaktního formuláře nebo volat naší infolinku na čísle 604 969 969. Vše Vám rádi osobně vysvětlíme v našem klientském centru.

–>

Chcete vyplnit žádost o vrácení bankovních poplatků ručně?

Stáhněte si náš formulář, vytiskněte jej a vyplňte ručně. Poté jej spolu s kopií úvěrové smlouvy včetně dodatků a kopií výpisu z úvěrového účtu, kde jsou vidět i poplatky za vedení úvěrového účtu, pošlete na naši adresu:

Vracíme Poplatky
P. O. Box 49
530 02 Pardubice

Nevíte si rady nebo jen nechcete zadávat údaje online?

Zavolejte nám na číslo 604 969 969, vše vyřídíme za vás!

Jaké bankovní poplatky lze vymáhat?

V rámci našeho projektu VracímePoplatky.cz lze požádat banku o vrácení bankovních poplatků za vedení hypotéky, spotřebitelského úvěru a úvěru ze stavebního spoření. Naopak nelze žádat zpět bankovní poplatky za vedení běžného účtu, ale ani bankovní poplatky z úvěrů poskytnutých podnikatelům a právnickým osobám. Nelze žádat ani o vrácení poplatků za vedení úvěrových účtů u nebankovních poskytovatelů úvěrů.