Chcete vědět, jak funguje založení s.r.o. pro e-shop?

Přečtěte si náš dnešní článek! Ten rozebere mimo jiné témata jako jsou: proces a délka zřízení živnostenského listu, založení s.r.o. pro e-shop a také další důležité informace k živnostenskému listu. Více již čtěte níže, kde najdete i odkazy na konkrétní vybrané články.

Proces a délka zřízení živnostenského listu

První článek s titulkem “Proces a délka zřízení živnostenského listu” například vzpomíná na dobu, kdy jednání na úřadech trvala velmi dlouho a úřady mnohdy překračovaly i zákonem stanovený čas na zpracování žádosti. Pokud jste vybaveni nezbytnými dokumenty, zřízení živnostenského listu trvá nyní obvykle maximálně týden, u koncesovaných živností několik týdnů.

Založení s.r.o. pro e-shop

Druhý článek se zaměřuje na e-shopy – jeho název je “Založení s.r.o. pro e-shop”. Zde se dočtete, že pokud máte originální nápad nebo jste přišli na něco, co by se mohlo dobře prodávat přes internet, tak jen nápad nestačí. Pro více informací si přečtěte zmíněný článek.

Jak získat živnostenský list? A jaký vybrat?

Poslední článek rozebírá tématiku živnostenského listu a to v oblastech, jak ho získat a jaký vybrat. Dále tam najdete seznamy živností jednak podle typu činností, ale také z hlediska požadavků na kvalifikaci. Neváhejte a přečtěte si článek “Jak získat živnostenský list?” zde.